Impreza integracyjna na strzelnicy

Impreza integracyjna na strzelnicy

Coraz więcej firm decyduje się na organizację różnego rodzaju imprez integracyjnych. Tego typu spotkania, a nawet dłuższe wyjazdy sprawiają, ze pracownicy mogą się lepiej poznać, co potem przekłada się na bardziej owocną współpracę. Wiele imprez integracyjnych połączonych jest z różnego rodzaju dodatkowymi atrakcjami lub zawodami. Co może nas, bowiem łączyć bardziej, niż wspólna zabawa oraz rywalizacja? Eventy strzeleckie w Shooting Cracow Academy Na strzelnicy Pasternik z powodzeniem organizowane są różnego rodzaju eventy strzeleckie. Trzeba przyznać, że jest to doskonała forma spędzania czasu wolnego podczas szkoleń, konferencji czy właśnie wyjazdów integracyjnych. Shooting Cracow Academy w sposób kompleksowy zajmuje się organizacją tego Read more »

Odzież ochronna na medal

Odzież ochronna na medal

Sklep internetowy mateomarket.pl to idealne miejsce dla poszukujących mebli i innych elementów wyposażenia wnętrz, a także artykułów budowlanych i wykończeniowych. Wszystkie produkty, znajdujące się w sklepie zostały odpowiednio skategoryzowane oraz opisane, by klient poszukujący artykułu, spełniającego konkretne warunki nie musiał przeglądać kilkudziesięciu ofert, zanim trafi na tę, której naprawdę potrzebuje. Nie zabrakło także fotografii oraz formularza kontaktowego, ułatwiającego komunikację z pracownikami sklepu. Dzięki temu, klienci mogą w krótkim czasie zyskać odpowiedź, dotyczącą nurtujących ich kwestii. Istnieje oczywiście możliwość konsultacji telefonicznych, jednak jeśli ktoś nie ma za bardzo czasu na spędzanie go przy telefonie, może otrzymać szczegółowe informacje na adres e-mail. Read more »

GIODO- czy muszę tu zgłaszać newsletter?

GIODO- czy muszę tu zgłaszać newsletter?

Często przedsiębiorcy którzy działają w sferze internetu zastanawiają się czy powinni zgłaszać newsletter do Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych. Odpowiedź na to pytanie jest twierdząca. Dlaczego trzeba zgłosić newsletter do GIODO? Ponieważ adres e-mail zalicza się właśnie do danych osobowych. Dlaczego trzeba zgłosić newsletter do GIODO oraz czy jeśli nie prowadzę działalności gospodarczej to czy również muszę taki newsletter zgłosić? Na pewno nie każdy adres e-mail zaliczany jest do danych osobowych, ale jeśli w twojej liście znajduje się adres e-mail który składa się z imienia i nazwiska to już masz do czynienia z chronionymi danymi osobowymi. Drugą sprawą jest to, Read more »

Jaką działalność gospodarczą można prowadzić w swoim mieszkaniu?

Jaką działalność gospodarczą można prowadzić w swoim mieszkaniu?

Jest wiele osób, które prowadzą działalność gospodarczą w swoim mieszkaniu. Czy jednak w mieszkaniu można prowadzić każdy rodzaj działalności gospodarczej? Czy musimy o tym informować innych lokatorów oraz zarządcę nieruchomości? Nie musisz informować wspólnoty mieszkaniowej, że otwieramy działalność w swoim lokalu Jeśli jesteś właścicielem lokalu, który należy do wspólnoty mieszkaniowej nie musisz informować jej o tym, że w swoim mieszkaniu rozpoczynasz działalność gospodarczą. Możemy przeznaczyć całe mieszkanie na działalność gospodarczą lub jej część. Do prowadzenia działalności nie będzie nam potrzebna żadna zgoda wspólnoty mieszkaniowej. Jednak są pewne warunki, które określa kodeks cywilny. Widnieje w nim zapis, że z używania lokalu Read more »

Nowy pracownik w firmie- jakie obowiązki czekają na pracodawcę?

Nowy pracownik w firmie- jakie obowiązki czekają na pracodawcę?

Jeśli w twojej firmie pojawia się nowy pracownik, przede wszystkim trzeba przeprowadzić szkolenia BHP. Szkolenia BHP są obowiązkowe bez względu na to czy pracownik zostaje zatrudniony na podstawie umowy o pracę, umowy zlecenie czy umowy o dzieło. Polskie prawo przewiduje dwa rodzaje szkoleń BHP: wstępne i okresowe. Wstępne szkolenia BHP i okresowe szkolenia BHP Wstępne szkolenia BHP są obowiązkowe jeszcze przed dopuszczeniem pracownika do pracy. Jaki jest cel tych wstępnych szkoleń BHP? Chodzi o dostarczenie pracownikowi wiedzy i umiejętności, które są niezbędne do wykonywania pracy. Instruktor zapoznaje też pracownika z zasadami bezpieczeństwa oraz z zagrożeniami, które występują na konkretnych stanowiskach Read more »

Kilka zasad dobrej fotografii eventowej

Kilka zasad dobrej fotografii eventowej

Fotografia eventowa powinna opierać się na kilku podstawowych zasadach. Bez ich przestrzegania stworzenie dobrych zdjęć eventowych może okazać się niemożliwe. Pierwszą regułą jest dokładne zapoznanie się danym eventem. Fotograf musi wiedzieć, jakie zdarzenie fotografuje oraz jakie osoby będą bohaterami jego fotorelacji. W fotografii eventowej liczy się refleks i doskonałe wyczucie chwili. Dobry fotograf umie wyłapać idealne kadry dosłownie w ciągu sekund. Jego reakcja musi być natychmiastowa. W przeciwieństwie do modeli sesyjnych osoby biorące udział w danym wydarzeniu nie będą przecież zastygać na dłuższą chwilę tylko po to, aby fotograf mógł zrobić dobre zdjęcie. Na zdjęciach eventowych ważne jest uchwycenie emocji. Read more »

Zegarki Woodlands- minimalizm i dobry styl

Zegarki Woodlands- minimalizm i dobry styl

Zegarki naręczne pojawiły się w XX wieku, były cenione z powodu sztuki zegarmistrzowskiej. Dziś, oprócz tego, że wskazują czas są modnym i prestiżowym dodatkiem do ubioru. Zegarek przez wielu z nas jest traktowany szczególnie, wyjątkowo wśród innych dodatków. Warto zadbać, by zegarki, które są przez nas wybierane, wzbogaciły naszą kolekcję dodatków. analogowy drewniany zegarek Woodlans, jest ręcznie wykonany w krakowskiej pracowni przez Michała Napierałę. Każdy zegarek jest oznaczony kolejnym numerem, a sercem zegarka jest sprawdzony mechanizm Citizena. Minimalizm i dobry styl Zegarki Woodlans to drewniane zegarki z duszą. Kiedyś drewno było zastępowane plastikiem i innymi tworzywami sztucznymi, dziś obserwujemy powrót Read more »

Dlaczego warto inwestować w kursy przedłużania i zagęszczania rzęs?

Dlaczego warto inwestować w kursy przedłużania i zagęszczania rzęs?

Piękna oprawa oczu potrafi niekiedy uczynić więcej, niż profesjonalny makijaż. Nic dziwnego, że wiele kobiet marzy o długich i gęstych rzęsach. Coraz więcej klientek salonów kosmetycznych decyduje się na przedłużenie i zagęszczanie rzęs różnymi metodami. Większość z nich jest świadoma tego, że, aby wszystko przebiegło profesjonalnie i bezpiecznie, warto powierzyć swoje rzęsy kosmetyczce z doświadczeniem oraz stosownymi certyfikatami. Szkolenie to podstawa! Na rynku dostępnych jest wiele szkoleń z tego zakresu. Przykładem jest kurs stylizacji rzęs znajdujący się w ofercie Europejskiego Centrum Kształcenia Perfectum. Jego opis znajdziemy na stronie szkoleniaperfectum.pl. Po odbyciu tego typu szkolenia kosmetyczki rzeczywiście są w stanie właściwie Read more »

Przeprowadzki – zalety korzystania z pomocy

Przeprowadzki – zalety korzystania z pomocy

Aby uniknąć wszelkich niespodzianek podczas przeprowadzki, trzeba wszystko dokładnie zaplanować. Bardzo ważne jest, aby określić dokładny termin zmiany mieszkania,by móc przygotować samochód lub zamówić ekipę od przeprowadzek, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Są osoby, które nie zabierają ze sobą praktycznie nic, jednak większość ludzi, gdy decyduje się na zmianę lokum, zabiera ze sobą wiele rzeczy. W takim przypadku niezbędne jest auto dostawcze i osoba do pomocy. Skorzystaj z usług firmy. Większość osób decyduje się na znalezienie dobrej firmy, która pomaga w przeprowadzkach, ponieważ dzięki temu wszystko idzie znacznie szybciej i prościej. A wielu ludziom zależy na tym, aby można było wszystko Read more »

Sprzedaż/najem mieszkania z udziałem pełnomocnika.

Sprzedaż/najem mieszkania z udziałem pełnomocnika.

Zdarza się, że sprzedając mieszkanie nie zawsze jesteśmy na miejscu, by móc samodzielnie przeprowadzić wszystkie związane z tym transakcje. Dzieje się tak przez np. inne miejsce zamieszkania lub poważną chorobę. W takich sytuacjach bardzo często sprzedający korzystają z pomocy pełnomocników. zarzadcakrakow.pl skutecznie pomoże w sprzedaży nieruchomości oraz wszystkimi związanymi formalnościami. Przed sprzedażą mieszkania, sprzedający powinien wydać odpowiednie pełnomocnictwo, jest to dokument wskazujący pełnomocnika, który upoważni odpowiednią osobę do reprezentowania sprzedającego w określonych czynnościach prawnych. Oczywiście sprzedający może udzielić pełnomocnictwa tylko w określonych czynnościach jakie ma wykonywać.Można również zawrzeć pełnomocnictwo ogólnie, polegające na nadaniu dla pełnomocnika zwykły zarząd nad daną rzeczą Read more »